1. Przy zakupie mebli na kilku naszych ofertach koszty przesyłki ustalane są indywidualnie. Za przesyłkę naszym

transportem firmowym płaci się tylko raz. (nie dotyczy przesyłek firmami kurierskimi)

2. Do każdego towaru wystawiamy paragon bądź na życzenie fakturę VAT.

3. Czas realizacji zamówienia od 24h do 35 dni roboczych (uzależniony od stanów magazynowych oraz rodzaju towaru).

4. Nie przyjmujemy zwrotów mebli tapicerowanych przy złym wyborze strony narożnika( stronę ustalamy stojąc przed narożnikiem)


5. Czas realizacji reklamacji do 21 dni roboczych.

6. Kierowcy nie wnoszą mebli. Oferujemy pomoc przy wniesieniu mebli-kwota ustalana na miejscu z kierowcą.


7. Zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia  przesyłki w transporcie.

8.Dane do przelewu zostaną wysłane zaraz po wygraniu aukcji. Do kwoty do zapłaty należy doliczyć koszty przesyłki.

9. Meble na naszych aukcjach są nowe i są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

10. Informacje znajdujące się w sklepie MEBLE-LUX nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając  zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na aukcjach,składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

11. Kolorystyka mebli przedstawionych na zdjęciach może się różnić od wyrobu gotowego.

12. Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

13 . W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać przesyłkę należycie zapakowaną w terminie 14 dni od jej otrzymania.Przesyłka taka jest realizowana na koszt Zamawiającego

14. Przesyłka powinna być dobrze zabezpieczona (np. folią ochronną) tak,aby nie doszło do jej uszkodzenia podczas transportu. Za wszelkie uszkodzenia produktu,opakowania powstałe podczas transportu odpowiedzialność ponosi Zamawiający. Tym samym odmawiamy prawa do zwrotu towaru uszkodzonego (lub z uszkodzonym opakowaniem,uniemożliwiającym dalszą odsprzedaż towaru). Towar uszkodzony podczas transportu zostanie zwrócony do Zamawiającego.

15. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nie używanego (nienoszącego jakichkolwiek śladów używania)

16. Regulamin określa zasady zakupów w naszym sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie